Maak jouw Mix & Match hondentuig of halsband helemaal naar wens door zelf de kleur van de voering te kiezen. De voering is niet alleen een mooie kleuraccent, maar zorgt ook voor extra draagcomfort voor je hond.
Onze voering is gemaakt van een zachte, luchtdoorlatende stof die prettig aanvoelt en geschikt is voor dagelijks gebruik. De stof beschermt tegen wind, kou en vocht en is waterafstotend. Hoewel de voering goed bestand is tegen een regenbui, is deze niet volledig waterdicht.
De voering is het onderste deel van het tuigje of de halsband en komt direct in contact met de huid en vacht van je hond. Langs de randen is de kleur van de voering zichtbaar, waardoor deze een belangrijk onderdeel vormt van het uiteindelijke ontwerp.
Combineer de voering met jouw favoriete printje en effen band voor een unieke kleurencombinatie die perfect bij jouw hond past.

Je kunt kiezen uit de volgende kleuren:
Houd er rekening mee dat kleuren op een beeldscherm iets kunnen afwijken van de werkelijkheid. Twijfel je over een kleur of een kleurencombinatie? Neem gerust contact met ons op. We denken graag met je mee en helpen je bij het samenstellen van een mooi geheel.
Heb je een hond met een witte of zeer lichte vacht? Dan adviseren wij om geen rode voering te kiezen. Bij sommige honden kan een rode stof kleur afgeven op de vacht. Dit verschilt per hond, maar om teleurstelling te voorkomen raden wij een andere kleur aan.
© 2026 www.xclusiveshowleads.nl - Powered by Shoppagina.nl